Witamy w Klubie Wiedzy !

Nazywam się Michał Hamera i zapraszam Cię do zapoznania się z miejscem, gdzie znajdziesz mnóstwo fajnych szkoleń, warsztatów, konferencji i innych ciekawych eventów. Mam nadzieję, że oferta będzie dla Ciebie interesująca i skorzystasz z naszych propozycji. Jeśli nie widzisz czegoś dla siebie lub chciałbyś współpracować z nami – koniecznie napisz do mnie.

Do zobaczenia na szkoleniach!

Michał Hamera

Kilka ważnych pytań i odpowiedzi

Chcesz wiedzieć więcej ?

Napisz do nas.

Specjalizujemy się w prowadzeniu i organizacji szkoleń, konferencji i innych eventów. Klub Wiedzy to miejsce, w którym znajdziesz zróżnicowane i ciekawe szkolenia, które odbywają się w Szczecinie.

Klub Wiedzy to miejsce, gdzie znajdziesz szkolenia najwyższej jakości prowadzone przez znakomitych gości z całej Polski.

Bardzo duże. Najbardziej medialne nasze projekty to:

• Inspiration Day Show #1 i #2
  • Marketing Trends 2016
  • Festiwal Inspiracji FiX 2016 Kraków
  • NFOO 2015

Poza nimi zorganizowaliśmy ponad 100+ szkoleń i mniejszych wydarzeń dla naszych klientów.

NASZE PRZEWAGI

Poznaj nas jeszcze bliżej

• Najlepsi Eksperci

Szkolenia i Warsztaty będą prowadzone przez najlepszych fachowców w Polsce.

• Rozwój

Każde wydarzenie to potężny pocisk wiedzy w danym temacie.

• Klub Wiedzy jest dla Was

Tworzymy ofertę w oparciu o faktyczne potrzeby uczestników.

• Webinary

W naszej ofercie znajdziesz także szkolenia on-line oraz konferencje hybrydowe.

• Szkolenia Zamknięte

Chciałbyś zorganizować szkolenie lub warsztat z jednym z naszych gości? Nie ma problemu! Wystarczy, że napiszesz do nas.

• Słuchamy (ze zrozumieniem) 🙂

Oferta będzie dopasowywana i modyfikowana zgodnie z Waszymi sugestiami.

• 100% treści w treści 🙂

W naszej ofercie nie ma miejsca na wydarzenia od czapy.

• Stwórz sobie pakiet

Interesuje Cię 1,2 a może 3 szkolenia? Daj nam znać – zrobimy z tego atrakcyjnie cenowy pakiet.

• Zależy nam na Tobie

Naprawdę 🙂